Which search modes are presented in SIS?

Which search modes are presented in SIS?

У СІС реалізовано три пошукових механізми – простий, розширений, пошук по сповіщенням. Залежно від потреб та досвіду роботи з інформацією про об’єкти промислової власності, користувач може скористатися будь-яким зручним для нього варіантом.

Простий пошук не вимагає великого досвіду роботи з інформацією про об’єкти права промислової власності. Тому тут пошукова форма має спрощений, знайомий багатьом користувачам мережі Інтернет, вигляд. В даному режимі пошуку користувач має змогу виконати пошук за спільними параметрами (бібліографічними даними) для усіх видів об’єктів промислової власності: "Ключове слово", "Номер заявки", "Дата подання заявки", "№ охоронного документа", "Дата, з якої є чинними права", "Заявник", "Винахідник", "Власник", "Представник". Пошук відбувається по всім реєстрам об’єктів промислової власності.

Вигляд форми простого пошуку

Детальніше можливості режиму простого пошуку описані у відповідному розділі допомоги.

Режим розширеного пошуку має додатковий пошуковий інструментарій. Користувачу надається можливість обмежити пошук за видом об’єкта промислової власності, юридичним статусом об’єкта і, у залежності від обраних виду об’єкта та юридичного статусу, обрати пошуковий параметр, за яким необхідно здійснити пошук. Крім цього, користувач має змогу використовувати логічні оператори при вводі значення параметру пошуку.

Вигляд форми розширеного пошуку

Детальніше можливості режиму розширеного пошуку описані у відповідному розділі допомоги.

Пошук по сповіщенням дозволяє користувачам знайти відомості про об'єкти промислової власності, по яким за заданний проміжок часу в офіційному бюлетні «Промислова власність» були опубліковані сповіщення заданного типу.

Вигляд форми розширеного пошуку
Logo

Special information system of UANIPIO (SIS)

The service was created to search for information about industrial property objects.

Statistics

Actualization date: 05/28/2024 2 p.m.
Count of documents: 1.1 million